nasza galeria
artysci
sztuka w Lodzi
architektura
linki
kontakt


pagerank


PARTNERZY

archiwum

Wyszukaj z Google

 

Dzieło Robakowskiego w odcinkach
Już odeszły do lamusa muzeum ”Perły z Galerii Wymiany”, także wystawa malarstwa z łódzkich zbiorów, m.in. kolekcji Dariusza i Krzysztofa Bieńkowskich, współpracujących z Robakowskim, oraz pokaz „Ojciec z albumu”. Przed nami jeszcze m. in. „Kultura Zrzuty”, „Obrazy energetyczne” oraz spotkania z osobistościami świata kultury (m. in. Wioletta i Piotr Krajewski – WRO, Andrzej Turowski).
Czytaj więcej >>>
MANIFA PRZESZŁA PIOTRKOWSKĄ
Uczestniczki i uczestnicy Manify zgromadzili się na Pasażu Schillera i przeszli Piotrkowską do Placu Wolności, a następnie pochód zawrócił na Pasaż Schillera, gdzie Manifa została zakończona. W trakcie przemarszu była robiona „na gorąco” ankieta na temat aktualnie prowadzonej polityki rządu wobec kobiet. Czwartek 8 marca, godz. 15-18, Pasaż Schillera, ul. Piotrkowska.
Czytaj więcej >>>
Niebezpieczny ogród
Bezpośredni kontakt z rzeźbami Zbigniewa Dudka może powodować u widza zakłopotanie i niepewność.Dudek zestawia ostre, metalowe formy z subtelnymi, nieraz poetyckimi tytułami, jak „Jesień”, czy „Koło mego ogródeczka”. "DEJA VU" Zbigniew Dudek, Wystawa w fabrycznej części PATIO Centrum Sztuki, czyli galerii Nowa PRZESTRZEŃ - ul. Rewolucji 1905 roku nr 52,od 23 lutego. Wystawa czynna po uprzednim umówieniu.
Czytaj więcej >>>
III Międzynarodowy Konkurs Rysunku
W Ośrodku Propagandy Sztuki w Łodzi ma miejsce już III edycja Międzynarodowego Konkursu Rysunku. Wystawa jest duża, składa się na nią ponad 200 prac 124 autorów! Wystawa czynna: 25.01.- 04.03.2007.
Czytaj więcej >>>
Konstruktywista
25 najciekawszych i najbardziej reprezentacyjnych dla stylu tego artysty prac do końca marca można oglądać w Galerii Opus. Wybrane przez samego autora plakaty to nie tylko prezentacja perfekcyjnie opanowanego warsztatu (większość prac powstała w technice sitodruku) ale także pewien obraz życia kulturalnego Łodzi z ostatnich kilkunastu lat.Wystawa plakatów Sławomira Iwańskiego, Galeria Opus, ul. Łąkowa 29. od 9 lutego 2006.
Czytaj więcej >>>
  |< << 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 >> >|