nasza galeria
artysci
sztuka w Lodzi
architektura
linki
kontakt


pagerank


PARTNERZY

archiwum

Wyszukaj z Google

 

Kilka papierorowych obiektów...
Swoją wystawę w Galerii Opus Małgorzata Antoszewska Moneta zatytułowała lekko i bezpretensjonalnie – „Kilka papierowych obiektów”. Zestawienie słów papier i obiekt wywołuje pewien dysonans.Galeria Opus. 13.04.2007 - 10.05.2007, ul. Łąkowa 29.
Czytaj więcej >>>
  Młodzi z Warszawy
Wystawa Młodzi z Warszawy w Łódzkim Ośrodku Propagandy Sztuki prezentuje prace dwudziestu artystów, którzy pochodzą z tego samego miasta, charakteryzują się podobną wrażliwością oraz wierzą w moc sztuki...15.03 - 06.05.2007
Czytaj więcej >>>
Ciało jako materia sztuki
Galeria Promocji Młodych podsumowała projekt "Przygody ciała" wystawą "Ciało jako materia sztuki". Temat bliski każdemu, z ogromną tradycją, czytelny w odbiorze. Z drugiej strony problem ciała w sztuce podejmowany był wiele razy i to w różnych ujęciach... Otwarcie 25 marca 2007, godz. 18.00, czynna do 8 kwietnia 2007.
Czytaj więcej >>>
Marzena Turek-Gaś i Anka Leśniak opowiadają sobą o sobie.
Niedawno miałam okazję uczestniczyć w dość nietypowym wernisażu Marzeny Turek-Gaś oraz Anki Leśniak: „Piekne i BESTie”. Dwie artystki, ich dwa ciała, ogromne nasycenie kolorem i pojawiające się od razu pytanie, czy to epatowanie nagością dwóch pięknych, młodych artystek jest uzasadnione w dostateczny sposób. Czy świadomość formy była wystarczająco pełna, by zaprezentowane prace można było uznać za kawałek dobrej sztuki?
Czytaj więcej >>>
Muzealny eksperyment
W łódzkim Muzeum Sztuki dobiegł końca projekt „Miraże Józefa R.”, poświęcony twórczości Józefa Robakowskiego.
Czytaj więcej >>>
  |< << 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 >> >|