nasza galeria
artysci
sztuka w Lodzi
architektura
linki
kontakt


pagerank


PARTNERZY

archiwum

Wyszukaj z Google

 

Desktopy na topie
Ekran komputera towarzyszy nam w pracy, w domu, dzięki laptopom również w podróży. Poprzez rozmieszczenie ikon na desktopie docieramy do informacji na dysku lub w sieci. Desktopy są również odbiciem charakteru, upodobań, gustów estetycznych, podobnie jak meble czy ubrania.Ivo Nikić "Pulpity", Galeria Ikona, 19.05. - 06.06. 2007.
Czytaj więcej >>>
Trans-tkanina
Od 22 maja Ośrodek Propagandy Sztuki w Łodzi prezentuje wystawę "Trans-tkanina. W kręgu tkaniny PWSSP i ASP w Łodzi" .Wystawa przedstawia tkaniny i obrazy profesorów Wydziału Tkaniny i Ubioru łódzkiej uczelni oraz dokonania młodych artystów – tych prac jest zdecydowanie więcej."Tran-tkanina", Ośrodek Propagandy Sztuki, Park im. Sienkiewicza, 22.05-15.07.2007.
Czytaj więcej >>>
Ciasteczko z pieprzem czyli porcja świeżej sztuki w galerii Manhattan
Czwórka zaproszonych artystów dostarczyła publiczności mocnych wrażeń... Ciasteczko z pieprzem / Młoda sztuka performance: Karolina Stępniowska, Kuba Bielawski, Przemek Sanecki, Anna Syczewska. 25 maja 2007, Kurator: Łukasz Guzek
Czytaj więcej >>>
Akademia w Fabryce
Tegoroczną Fabryką Fotografii stały się przestrzenie Patio Centrum Sztuki w WSHE. Przegląd fotografii studentów obejmuje prace z ASP z Krakowa, Warszawy, Łodzi, Poznania i Wrocławia, także z PWSTiTv w Łodzi oraz z Cobertura Photo z Sewilli. wystawa czynna do 27 maja 2007.
Czytaj więcej >>>
Strzeż się Suki!
„Bitch” – tytułowa suka to samica psa, ale słowo to oznacza także pogardliwe określenie kobiety świadczącej płatne usługi seksualne – „dziwki”. Suka to także kobieta „trudna w obsłudze”.
Czytaj więcej >>>
  |< << 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 >> >|