nasza galeria
artysci
sztuka w Lodzi
architektura
linki
kontakt


pagerank


PARTNERZY

kontakt

Wyszukaj z Google

 

nasz główny mail: redakcja@lodz-art.eu

Witamy Was na Artystycznej Łodzi. Zabrać się na nią może każdy, komu nie jest obojętna kondycja sztuki współczesnej. Zajmujemy się obserwacją i krytyką tego co dzieje się na scenie sztuk wizualnych. Znajdziecie u nas zapowiedzi wystaw, prezentacji video art, performances i wszelkich form artystycznej ekspresji, a także nasze komentarze tych wydarzeń.

Jesteśmy niezależnym portalem o sztuce. To wcale nie oznacza, że jesteśmy obiektywne, wręcz przeciwnie – wyrażamy własne zdanie i chcemy zainspirować Was do dyskusji o sztuce oraz współtworzenia z nami alternatywnego obiegu informacji, jaki jest możliwy tylko w Internecie.

Czekamy na wiadomości i opinie.

Portal prowadzą

Anka Leśniak – artystka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i Historii Sztuki ukończonej na Uniwersytecie Łódzkim. Szczególnie interesuje się sztuką kobiet oraz miejscem kobiet w historii sztuki. Organizuje i uczestniczy w projektach artystycznych, pisze teksty o sztuce.
anna_lesniak@lodz-art.eu

Karolina Jabłońska – historyczka sztuki, kuratorka wystaw. Prowadzi wykłady z historii sztuki i organizuje projekty artystyczne. Pisze teksty o sztuce współczesnej.
karolina_jablonska@lodz-art.eu