nasza galeria
artysci
sztuka w Lodzi
architektura
linki
kontakt


pagerank


PARTNERZY

archiwum

Wyszukaj z Google

 

MieszkaNIE na Wschodniej
Rozmowa z Marcinem Polakiem o tym jak i dlaczego zmienił przestrzeń Galerii Wschodniej.
Czytaj więcej >>>
O tym co można przeoczyć na bruku i o gwiazdkach z łódzkiego MPK...
Rozmowa z Dariuszem Ludwisiakiem (Ludwikiem), artystą, projektantem, członkiem nieformalnej grupy PUL oraz wykładowcą łódzkiej ASP o wystawie “365 i więcej“.
Czytaj więcej >>>
SPACER Łódzkim Szlakiem Kobiet
Kolektyw znad Łódki zaprasza na kolejny już spacer szlakiem łódzkich kobiet. W niedzielę 2 września 2012 zbiórka o 15.00 na placu Wolności 2, przy wejściu do Muzeum Farmacji. Zakończenie w Muzeum Sztuki ms2
Czytaj więcej >>>
Galeria Manhattan - Pożegnanie Miejsca
Galeria Manhattan dzięki interwencji Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi pozostaje na artystycznej mapie miasta, jednak musi zmienić swoją lokalizację. Nowe miejsce to najprawdopodobniej pomieszczenia na parterze, przy ul. Piotrkowskiej 118. 30 sierpnia 2012 odbędzie się "Pożegnanie Miejsca". Z powodu nie udzielenia zgody przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Śródmieście" na zorganizowanie imprezy "Pożegnanie Miejsca" pod wciąż jeszcze obowiązującym i aktualnym adresem Galerii Manhattan, przy ul. Wigury 15, impreza odbędzie się 30.08 o godzinie 20.00 w Prexerze przy ul. Pomorskiej 39.
Czytaj więcej >>>
Sztuka “w miejscu” nie stoi w miejscu - 2 festiwal “Konteksty” w Sokołowsku rozpoczęty
18 sierpnia 2012 rozpoczął się 2 festiwal “Konteksty” organizowany przez Fundację In situ w Sokołowsku. Zbigniew Warpechowski posuwa sztukę do przodu budując przed pensjonatem Różanka “Łódź Postępu”. Budowa będzie trwała przez cały czas festiwalu. Oprócz Warpechowskiego przybyli inni mistrzowie sztuki performance z Polski i z zagranicy - Roland Miller z Shirley Cameron, Alastair MacLennan, Jerzy Bereś, Janusz Bałdyga.
Czytaj więcej >>>
  |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >|